Zielarnia Oaza

zielarnia (3)SONY DSC

Szanowni Państwo,

w związku z licznymi zapytaniami, uprzejmie informuję, że w okresie od listopada do kwietnia zielarnia OAZA~jest nieczynna.

W sprawach kontynuacji kuracji, bezpłatnych porad itp. – uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny.

Zielarnia OAZA to niewielki sklepik z ekoproduktami, u stóp Łysej Góry i klasztoru na Świętym Krzyżu, w Górach Świętokrzyskich.

Istnieje od 2011 roku, a odwiedzana jest głównie przez Turystów i Pielgrzymów, z całej Polski i z zagranicy.

Patronką Zielarni jest św.Hildegarda z Bingen, średniowieczna benedyktyńska mniszka, która pozostawiła ludzkości kompletny program zdrowia, spisany z rozkazu Bożego i zamknięty w cennych księgach.

Zielarnia poleca:

  • unikalne produkty dietetyczne,  wspomagające w problemach zdrowotnych (pasożyty, grzybice, alergie, choroby autoimmunologiczne, skórne itd.)
  • produkty zdrowotne zalecane przez św.Hildegardę z Bingen (orkisz, przyprawy, zioła, mieszanki, eliksiry, minerały lecznicze)
  • ekologiczne używki, przekąski
  • naturalne maści, balsamy (choroby skórne, bóle stawów, żylaki, haluksy, ostrogi itp.)
  • herbaty, kawy, kwas chlebowy i podpiwek
  • soki z owoców i ziół -100% bez cukru
  • naturalne kosmetyki
  • wiele innych niezwykłych darów natury

W zielarni można nabyć dzieła i wiarygodne opracowania nt.św.Hildegardy z Bingen oraz  unikalne płyty z jej dziełami muzycznymi.

Bardzo cenna dla Klientów jest możliwość uzyskania indywidualnej porady i doboru produktów.

Bo moja wiedza, ponad 20-letnie doświadczenie zielarskie i pasja są do ich dyspozycji….

Klienci Zielarni mogą dowiedzieć się także o ważnych  zmianach codziennej diety, ponieważ sposób odżywiania decyduje o naszym stanie zdrowia w sposób o wiele bardziej znaczący, niż sobie to uświadamiamy. I to nie tylko przy problemach z nadwagą…

Bardzo istotna jest dla mnie jakość produktów, stąd asortyment jest stosunkowo wąski, ale w jego doborze jestem bardzo wymagająca.

Współpracuję tylko ze sprawdzonymi producentami, dlatego moi Klienci mogą oczekiwać tego, co najlepsze i najbardziej bezpieczne dla zdrowia. Tego, co z całym przekonaniem mogę polecić – niezależnie od reklam w TV……

Zapraszam Państwa zatem do odwiedzenia  Zielarni, gdzie można odkryć piękno i mądrość natury.

Prowadzę sprzedaż wysyłkową; zamówienia  tel. nr 695 081 601 lub e-mail:kontakt@agro-oaza.pl.pl

Od października 2015 mogą Państwo korzystać z indywidualnych konsultacji w zakresie dieto-i fitoterapii. więcej na ten temat:http://agro-oaza.pl/centrum-dietetyki-i-fitoterapii/

Życzę Państwu dobrego zdrowia!

Teresa Tomaszewska