Stres (zwłaszcza przewlekły) oraz czynniki chemiczne powodują, że współcześnie wiele kobiet zmaga się z problemami hormonalnymi.

Ich skutkiem są często torbiele jajników, mięśniaki macicy, zespół policystycznych jajników (PCOS) oraz endometrioza.

Dotyczy to wielu kobiet młodych i bardzo młodych, które obawiają się, że nie będą mogły doświadczyć radości macierzyństwa, jako że skutkiem wymienionych zaburzeń może być m.in.bezpłodność.

Również w tym trudnym problemie z pomocą przychodzi św. Hildegarda z Bingen, która ponad 900 lat temu zostawiła nam recepturę znakomitego eliksiru z zielem języcznika((łac. Phyllitis scolopendrium).

Eliksir przyrządza się na bazie wina gronowego, które św. Hildegarda uznawała za najlepszy nośnik substancji leczniczych z ziół. Poza ziołami(języcznik, długi pieprz i kora cynamonowca) dodaje się do niego także odszumowany miód pszczeli.

Ten cenny napój można kupić jako produkt gotowy, płynny, ale można też przyrządzić go samodzielnie, wykorzystując przygotowaną mieszankę ziołową, z dołączoną recepturą.

Jest to sposób tańszy, a przede wszystkim –  doświadczenie z własnym przygotowaniem eliksiru, to przeżycie niezwykłe!

Aromaty ziół na każdym etapie i to niezwykłe skupienie, a wreszcie efekt – bezcenne;)

Ja sama komponuję już nawet mieszankę od prostych, pojedynczych ziół i mam wiele cennych doświadczeń ze stosowania eliksiru u Pacjentek oraz wśród moich Bliskich.

Hildegardowy napój z języcznika sprawdził się nie tylko przy zaburzeniach hormonalnych, ale także w uporczywym kaszlu i chorobach płuc, jako że intensywnie oczyszcza on wątrobę. Wątroba zaś odpowiada za gospodarkę hormonalną, ale także,wg św. Hildegardy, jest silnie funkcjonalnie powiązana z płucami.

Jest to rozumowanie dość nietypowe, ale całkowicie słuszne, co potwierdzają spektakularne efekty stosowania produktu w wymienionych problemach.

Polecam Państwu zatem języcznikowy eliksir św. Hildegardy.

Zainteresowanych proszę o kontakt tel.695 081 601

Teresa Tomaszewska