Wiosna 2019 bardzo się pośpieszyła.

Wszyscy cieszymy się z tego, bo przecież zima bez śniegu i mrozu nie jest ani piękna, ani zdrowa…

Dopiero zaczyna się marzec, a my od dwóch tygodni cieszymy się dniami pełnymi słońca.

Byłam zdumiona i szczęśliwa, widząc naszych Gości z ostatniej tury zimowych ferii 2019, którzy codziennie wracali na kolację z długich wędrówek po świętokrzyskich szlakach i ścieżkach – utrudzeni, zadziwieni i szczęśliwi.

Nawet nie frustrowali się tym, że w bagażnikach zostały sanki i biegówki!

Ich zarumienione słońcem twarze, z codziennie pięknie utrwalającą się opalenizną – to prawdziwy wyjątek na przedwiośniu.

Ja też byłam zadowolona, bo apetyty dopisywały, i maluchom i ich rodzicom, a wyjazdy okazały się dosyć trudne. Gdyby udało się przedłużyć urlop…

Zapraszamy zatem serdecznie do świętokrzyskiej Oazy Zdrowia!

Na wędrówki świętokrzyskimi szlakami, zwiedzanie Kielc, Chęcin, Oblęgorka, medytację na Świętym Krzyżu(to tylko 30 minut spaceru od naszego domu!), fascynujące bajkowe zabawy w Pacanowie, czy ekscytujący wypad do Sandomierza.

Na sprzątanie oazowej spiżarni, gdzie czekają pyszne domowe soki, sałatki, naleweczki.

Na pyszne, świeżutkie domowe jedzonko, z dodatkiem wiosennych witamin z…parapetu(!)

Taki wypoczynek  wzmacnia i regeneruje organizm po zimowych obciążeniach, dodaje nowych sił i energii, której ciągle nam brakuje, wobec ciągłych wyzwań, jakie przynosi codzienne życie.

Zachęcamy do korzystania z mini-warsztatów zielarskich dla naszych Gości oraz indywidualnych porad – wszystko gratis w ramach pobytów.

Do zobaczenia pod Świętym Krzyżem!